2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal service och reparationer av automatiska dörrar
Beskrivning: Upphandling service och reparationer av automatiska dörrar.
Intern identifierare: TN 2026/269
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal service och reparationer av automatiska dörrar