2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobil betaltjänst för parkering
Beskrivning: Tjänstekoncession avseende drift och tillhandahållande av digital betaltjänst för parkering via mobilapplikation, inklusive tillhörande administration och support.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Tillhandahållandet av parkeringsplatser där Leverantören får ersättning av parkörerna.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118510:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 98351000 Parkeringsförvaltning, 63712400 Parkeringstjänster, 98351100 Bilparkeringstjänster