2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slättmalm grovplanering
Beskrivning: Upphandlingen avser anläggningsarbeten inom detaljplanen Slättmalm.
Intern identifierare: SBN/2024:00547
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Slättmalm grovplanering