See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för Kopieringstjänster
Beskrivning: Ramavtal kopieringstjänster
Intern identifierare: KOM-417521
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79521000 Kopieringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kopieringstjänster Norra regionen
Beskrivning: Kopieringstjänster Norra regionen
Intern identifierare: Kopieringstjänster Norra regionen
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kopieringstjänster Mellersta regionen
Beskrivning: Kopieringstjänster Mellersta regionen
Intern identifierare: Kopieringstjänster Mellersta regionen
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kopieringstjänster Östra regionen
Beskrivning: Kopieringstjänster Östra regionen
Intern identifierare: Kopieringstjänster Östra regionen
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kopieringstjänster Västra regionen
Beskrivning: Kopieringstjänster Västra regionen
Intern identifierare: Kopieringstjänster Västra regionen
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kopieringstjänster Sydöstra regionen
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: Kopieringstjänster Sydöstra regionen
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Kopieringstjänster Södra regionen
Beskrivning: Kopieringstjänster Södra regionen
Intern identifierare: Kopieringstjänster Södra regionen