See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Direktupphandling HVB tjänst
Beskrivning: Direktupphandling av HVB tjänst
Intern identifierare: SCN-2024-00895-1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000