244284-2026 - Planering
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – RFI - Beslutsstödssystem
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI - Beslutsstödssystem
BeskrivningSImrishamns kommun bjuder in till RFI av beslutstödssystem
Intern identifierare26/16
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos