Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90715120 Undersökning av mark för kemiska industrier eller oljeraffinaderier
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 3 500 000,00 SEK