244400-2026 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Gruppaktiviteter inom Djurvälfärd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGruppaktiviteter inom Djurvälfärd
BeskrivningLänsstyrelsen bedriver verksamhet med gruppaktiviteter till lantbrukare inom projekten Ökad djurvälfärd. Verksamheten bedrivs inom den strategiska planen för genomförande av den gemensamma jordbrukspolitiken i Sverige 2023-2027, och utförs i nära samarbete med andra organisationer och konsultföretag som riktar sig till samma målgrupp.
Föregående meddelande12576-2023
Intern identifierareD.nr: 604-51628-2025
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000