2. Förfarande
Förfarande
Titel: RAMAVTAL - Golvprodukter m.m. för löpande underhåll
Beskrivning: Leverantören ska tillhandahålla och leverera golvprodukter efter avrop. Avtalstiden är 2025-04-01 - 2027-03-31 med option på 1 + 1 år. Ramavtal kommer att tecknas med en (1) leverantör.
Intern identifierare: Ä2025-6695
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44112200 Golvbeläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 44111200 Cement, 44111600 Golvplattor, 44112210 Hårda golv, 44112220 Undergolv, 44112240 Parkett
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000