2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservdelar till propelleraggregat - Kongsberg
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende reservdelar till propelleraggregat inklusive styrsystem av fabrikat Kongsberg, Rolls Royce, Aquamaster samt Ulstein. Avtalet omfattar även teknisk telefonsupport och support på plats.
Intern identifierare: KOM-418564
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34930000 Marin utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34934000 Propellerblad
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Reservdelar till propelleraggregat - Kongsberg