244545-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bank- och investeringstjänster – Upplysningstjänster avseende kredit-, person- och fastighetsuppgifter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpplysningstjänster avseende kredit-, person- och fastighetsuppgifter
BeskrivningUpphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose ESEMs och Eskilstuna Kommuns behov av upplysningstjänster avseende kredit-, person- och fastighetsuppgifter.
Intern identifierareUH 23-76
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster, 66171000 Finansiell rådgivning, 72320000 Databastjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella krav
Huvudklassificering (cpv): 66170000 Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66171000 Finansiell rådgivning, 72320000 Databastjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPris (1)