2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fordonsreservdelar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp och leverans av fabriksnya reservdelar till Säkerhetspolisens fordonsflotta, oljor och andra fordonstillbehör till Säkerhetspolisens fordonsverkstad. Fordonsflottan består av för närvarande bilmärken som till exempel Audi, BMW, Volkswagen, Volvo med flera. Upphandlingen är uppdelad i delområden enligt nedan: Avtalsområde 1: BMW Avtalsområde 2: Volkswagen Group Avtalsområde 3: Volvo Avtalsområde 4: Icke märkesspecifika fordonsreservdelar
Intern identifierare: 2024-20823
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000