24457-2021 - ResultatSverige-Västervik: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Formar för matdistribution samt tillbehör
Referensnummer: U-049-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser formar samt tillbehör för matdistribution till Hultsfred, Högsby, Mönsterås, Oskarshamn, Vimmerby och Västerviks kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39221130 Matbehållare, 39221220 Kärl, 39222000 Produkter för catering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen