244614-2018 - ÄndringSverige-Hallstahammar: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel
Referensnummer: KS 196/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av livsmedel, två anbudsområden: 1. Livsmedel 2. Mejerier och frukt & grönt samt potatis.