2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stirred Tank Bioreactors (STR)
Beskrivning: Four (4) stirred Tank Bioreactors (STR)
Intern identifierare: LTU-6190-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser, 73110000 Forskning, 73111000 Forskningslaboratorietjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Stirred Tank Bioreactors (STR)