24476-2024 - ResultatSverige-Stockholm: Fastighetsskötsel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Property Maintenance, Swedish Embassy, Brasilia
Referensnummer: 1979/23
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
The Contract relates to Property Maintenance regarding The Swedish Embassy, Chancellry and Ambassador´s residence Accommodations.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
77314000 Markskötsel, 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden, 98341140 Vaktmästartjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen