244773-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mäklaruppdrag för försäljning av bostadsrätter
Referensnummer: FN 2020/00492-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Västerås stad upphandlar ett ramavtal för mäklartjänster vid försäljning av stadens bostadsrätter.