2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhållssystem
Beskrivning: Denna upphandling omfattar ett Underhållssystem som gör det möjligt för verksamheten att felanmäla, bereda, planera, implementera och förbättra underhållet av maskiner och annan utrustning i anläggningen. All information ska samlas på ett ställe, vilket ska göra det lättare att planera , prioritera och följa upp. Det ska hjälpa oss att ta faktabaserade beslut och utföra rätt underhåll vid rätt tidpunkt vilket stärker driftsäkerheten och minskar produktionsförlusterna.
Intern identifierare: 2023-061
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48100000 Programvara för särskild industri
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000