244800-2026 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Ion Chromatography–Combustion system
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIon Chromatography–Combustion system
BeskrivningAn advanced Ion Chromatography–Combustion system (IC) system for the analysis of inorganic and organic ions in environmental samples.
Intern identifierareLTU-6189-2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser, 73110000 Forskning, 73111000 Forskningslaboratorietjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareIon Chromatography–Combustion system