See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fleet Management inklusive digitala körjournaler
Beskrivning: Uppdraget omfattar ett komplett fungerande system för digitala körjournaler inklusive utrustning, mjukvara, licensavgifter, service, garanti och övriga tjänster.
Intern identifierare: 25/72
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1767235-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav
Intern identifierare: 1798200-1