244880-2022 - ÄndringSverige-Västerås: Trädgårdstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Välfärdstjänster Tillberga
Referensnummer: KS 2022/00107-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77300000 Trädgårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Välfärdtjänster Tillberga