2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kross- och Grusprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kross- och grusprodukter.
Intern identifierare: KS2025/0668
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Kross- och Grusprodukter