2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konferenstjänster med eller utan övernattning
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för att tillgodose kommunens samt ENA Energi AB:s verksamheters behov av konferenstjänster med eller utan övernattning.
Intern identifierare: KS2023/364
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
Ytterligare klassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster, 55100000 Hotelltjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall