244963-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Reklambyråtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReklambyråtjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal för Ängelholms kommun, Ängelholmshem AB, Ängelholmslokaler AB och Ängelholms Flygplats AB avseende reklambyråtjänster som till exempel strategisk kommunikations- och varumärkesarbete, grafisk profilering, mässor och event mm.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105105:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79822500 Grafisk formgivning