2. Förfarande
Förfarande
Titel: Minnesgåvor armbandur
Beskrivning: Upphandlingen avser minnesgåvor i form av armbandsur i guld, upphandlingen omfattar en större och en mindre modell av armbandsur samt gravyr.
Intern identifierare: KS2024/0712
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18522000 Armbandsur
Ytterligare klassificering (cpv): 18500000 Smycken, klockor o. d.
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000