245060-2023 - ÄndringSverige-Mörrum: Motorfordon för särskilda syften
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leasing Materialhanterare
Referensnummer: 23/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144000 Motorfordon för särskilda syften
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtalet omfattar månadsleasing av en materialhanterare med tillhörande redskap inklusive serviceavtal under hela leasingperioden på 5 år.