2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal IT säkerhetskonsulter för nationell kartläggning av kommuners tekniska cybersäkerhetsförmåga
Beskrivning: Nationell kartläggning av kommuners tekniska cybersäkerhetsförmåga
Intern identifierare: 25/403
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000