245244-2026 - Resultat
Sverige – Kirurgiska instrument – Engångsinstrument för laparaskopisk och öppen kirurgi, bråcknät samt instrument för nätfixation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEngångsinstrument för laparaskopisk och öppen kirurgi, bråcknät samt instrument för nätfixation
BeskrivningDen här upphandlingen avser inköp av engångsinstrument för laparaskopisk och öppen kirurgi, bråcknät samt instrument för nätfixation
Intern identifierare25RS333
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33169000 Kirurgiska instrument
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33160000 Operationsteknik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000