2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konventionell röntgen utan genomlysningsfunktionalitet samt mobila röntgenutrustningar (MSE/KSK)
Beskrivning: Upphandling av Konventionell röntgen utan genomlysningsfunktionalitet samt mobila röntgenutrustningar.
Intern identifierare: IN-IN24-0039
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del