2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling utvecklare MDM-plattform, i EBX till POFS
Beskrivning: Vi söker en konsult att förvalta och utveckla MDM-plattformen samt parallellt arbeta med kunskapsöverföring till ny leverantör som genom outsourcing kommer ta över teknisk förvaltning och utveckling av MDM-plattformen.
Intern identifierare: HSN 2026-0325
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000