2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av sakkunniga revisorer till Åmåls kommun
Beskrivning: Åmåls kommun upphandlar sakkunniga revisorer.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92001:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision, 79212100 Finansiell revision