See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för Rättsdatabaser
Beskrivning: Upphandling av rättsdatabaser
Intern identifierare: 2.7-26322/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72320000 Databastjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000