2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förpackningsmaterial för matdistribution
Beskrivning: Upphandlingen avser förpackningsmaterial i form av engångsartiklar samt övriga tillhörande artiklar för matdistribution för storkök. Upphandlingen är uppdelad i tre delar Del 1: Portionsformar för matdistribution Del 2: Tillbehörsformar och Formar take away Del 3: Transporttillbehör
Intern identifierare: KS 2024-00481
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39222000 Produkter för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 39221000 Köksutrustning, 39221130 Matbehållare, 39222100 Engångsartiklar för catering, 44618000 Lätta behållare, korkar, kapsyler, kar och lock
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Förpackningsmaterial för matdistribution, Växjö kommun
Beskrivning: se ffu
Intern identifierare: 1555260
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning, 39221130 Matbehållare, 39222000 Produkter för catering
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Del 1: Portionsformar för matdistribution
Intern identifierare: 1582264
Ytterligare klassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning, 39221130 Matbehållare, 39222000 Produkter för catering, 39222100 Engångsartiklar för catering
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Del 2: Tillbehörsformar
Intern identifierare: 1582273
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Del 3: Transporttillbehör
Intern identifierare: 1582281