245619-2023 - ÄndringSverige-Linköping: Hälso- och sjukvård samt socialvård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Stödboende för vuxna personer med beroendeproblematik
Referensnummer: Ks26 2022-109 / SON 2022-899
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser driftentreprenad av stödboende för personer med missbruks- eller beroendeproblem på följande adresser i Linköping.
- Götgatan 38
- Valhallagatan 38