245634-2025 - Resultat
Sverige – Stenmaterial – Natursten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNatursten
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för succesiva avrop av Natursten
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14212200 Stenmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109226:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44113140 Gatsten, 44113100 Gatläggningsmaterial, 44912400 Kantsten, 44912100 Granit