245675-2022 - ÄndringSverige-Malmö: Reservkraftssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal inköp av Reservkraftanläggningar
Referensnummer: 21/00357
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31682510 Reservkraftssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för löpande inköp av reservkraftanläggningar.