See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ramavtal avseende ekonomisk rådgivning m.m.
Beskrivning: Strängnäs kommun med koncernföretagen SKFAB, SFAB och SBAB bjuder in er att lämna anbud gällande ramavtal om tillhandahållande av ekonomisk rådgivning m.m.
Intern identifierare: KS/2025:22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66171000 Finansiell rådgivning, 79111000 Juridisk rådgivning, 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000