245752-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse medicinktekniska produkter – Överflyttningshjälpmedel
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖverflyttningshjälpmedel
BeskrivningUpphandling av överflyttningshjälpmedel samt tak- och personlyftar för Sundsvalls kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelÖverflyttningsprodukter enligt totalpris för kategorin
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103129:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGolvlyft enligt specifikation
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103129:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelStationär takmonterad lyft
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103129:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelMobil taklyft
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103129:Lot:4