245795-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnadsanläggning – GC-Väg Trollenäs-Eslöv, Entreprenad, Skånelän
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelGC-Väg Trollenäs-Eslöv, Entreprenad, Skånelän
BeskrivningGC-Väg, Trollenäs-Eslöv väg 17, Entreprenad, Skånelän
Intern identifierareKOM-418160
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareGC-Väg Trollenäs-Eslöv, Entreprenad, Skånelän