Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30191100 Arkiveringsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 39131100 Arkivhyllor, 44440000 Lager, 45223100 Montering av metallkonstruktioner
Leveransplats
Ort: Kalmar
Del av land (NUTS): Kalmar län (SE213)
Land: Sverige