24591-2026 - Resultat
Sverige – Mammografiapparatur – Klinisk mammografi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKlinisk mammografi
BeskrivningUpphandlingen avser tre (3) nya kliniska mammografiutrustningar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33111650 Mammografiapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116994:Lot:1