Avser upphandling av IT Stöd för återsökande av ekonomiska medel för asylsökande som tagit del av sjuk- och tandvård i Regionen..
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen