246030-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklammaterial – TI 2024-1257 Profilprodukter för Södertälje kommun och Telgebolagen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1257 Profilprodukter för Södertälje kommun och Telgebolagen
BeskrivningUpphandlingen avser profilprodukter i marknadsföringssyfte vid mässor, event och andra lämpliga tillfällen.
Intern identifierare24/128
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000