See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiska trafikinformationsskyltar
Beskrivning: Dynamiska trafikinformationsskyltar till järnvägsstationer för samtidig visning av ankommande och avgående tåg för användning inomhus och utomhus.
Intern identifierare: KOM-417664
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35261000 Informationstavlor
Ytterligare klassificering (cpv): 30231300 Bildskärmar, 35261100 Informationstavlor med uppdatering, 48813000 System för passagerarinformation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Dynamiska trafikinformationsskyltar