246035-2022 - PlaneringSverige-Stockholm: Elektroniska stridssystem och motåtgärder
Förhandsmeddelande för kontrakt på försvars- och säkerhetsområdet
Varor
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens/enhetens benämning på upphandlingen
RFI - Laser Warner Receiver System
II.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Sweden