Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och skötsel av fontäner, duschar och vattenlek
Referensnummer: Tos 2775/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50510000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar och metallbehållare
II.1.4.
Kort beskrivning
Örebro kommun inbjuder er att lämna anbud på Drift och skötsel av fontäner, duschar och vattenlek i Örebro kommun enligt detta förfrågningsunderlag.
Vi ser fram emot ert anbud!
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45231112 Installation av rörsystem, 45232150 Arbeten för vattenledningar, 45330000 Rörmokeriarbeten, 50511000 Reparation och underhåll av pumpar, 79993100 Tjänster för drift av anläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen