2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster - Studenter
Beskrivning: Naturvårdsverket upphandlar rekryteringstjänster - Studenter. Studenterna rekryteras för praktik, examensarbete samt sommarjobb.
Intern identifierare: NV-26-005524
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Rekryteringstjänster - Studenter
Intern identifierare: 1874248-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantör
Beskrivning: Den här delen "Krav på leverantör" besvaras istället för att fylla i den andra valbara delen European Single Procurement Document (ESPD) . Man väljer ett av alternativen: Krav på leverantör eller Single Procurement Document (ESPD). Väljer ni det här alternativet "Krav på leverantör" ska ni bifoga de bevis på kravuppfyllnad som efterfrågas vid inlämnade av anbudet. Väljer ni alternativet ESPD fungerar den som en egenförsäkran att ni uppfyller ställda krav på leverantör. Ni ska då vara beredda att på uppmaning kunna lämna in bevis som visar att ställda krav uppfylls.
Intern identifierare: 1874249-1