See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frukt till Lantmäteriets kontor i Gävle, Mora, Falun, Borlänge, Leksand samt Hudiksvall
Beskrivning: Upphandlingen avser fruktleveranser till Lantmäteriets kontor i Gävle, Mora, Falun, Borlänge, Leksand samt Hudiksvall.
Intern identifierare: LM2024/069303
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000