Partnerskap för Produktförsörjning av nätverksprodukter 2023
Referensnummer: KS 2023/0317
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 32420000 Nätutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser upphandling av ett Ramavtal av partnerskap för produktförsörjning av nätverksprodukter så som men inte uteslutande, Routrar, Switchar, Accesspunkter, Brandväggar och tillbehör samt licenser till nätverksprodukter.