2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-tjänst - Ersättningssystem för asylsökande
Beskrivning: Ersättningssystem för asylsökande
Intern identifierare: RS 2023-05997
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Utvecklingsoptioner i form av konsulttimmar för utvecklingsarbete.